نمایه تک توی

گروه تک توی با بهره گیری از نظرات کارشناسان طراحی و مشاوران روانشناسی تربیتی و تحت نظارت دقیق کارشناسان کنترل کیفیت و پایبندی به اهداف متعالی بنیانگذاران شرکت و هم چنین رعایت استانداردهای تولیدی مجموعه ای از اسباب بازی های قابل توسعه , سودمند و آموزشی را برای کودکان در طی سالهای رشدشان پیشنهاد می دهد. همه محصولات تک توی ایمن و پایدار طراحی شده نه فقط با مواد با کیفیت بلکه تست های تولیدی برای استاندارد کیفیت روی محصولات انجام میشود که نشان دهنده ی درجه عالی محصولات است. نکته ای که ما بر آن پایبند هستیم این است که ما فقط محصولاتی با کیفیت ساخت خوب تولید نمیکنیم بلکه محصولی با دانش طراحی و مطابق با نیازهای سنی کودکان تولید میکنیم . تمام تولیدات تک توی تحت لیسانس استاندارد ملی ایران تولید می گردد،و با نهایت افتخار موفق به اخذ CE استاندارد اروپاگشته ایم ومدیریت کیفیت سازمان (ISO9001) ازشرکت IMQ ایتالیا صحه گزاری گردیده است .

بنیانگذاری شده

نخستین تولیداسباب بازی تک توی به سال ها 1363 بر می گردد که بااستفاده از ماشین آلات نجاری بود . این اسباب بازی ای چوبی غلطانک نام گرفت . گوی های شیشه ای در ریل های چوبی با صدایی جالب می غلطیدند و کودکان را سرگرم میکردند و کودک می توانست شیب این ریل ها را به دلخواه خود تغییر دهد و نهایتا به داخل جعبه ای که امتیاز بندی شده بود پرتاب میشد. سال ها بعد تک توی (شرکت طلوع آفتاب کمال ) در سال 1386 بنیانگذاری شد. تولیدی قطعات پلیمری خودرو وموتورسیکلت و محصولات بهداشتی و الکتریکی و پیچ گوشتی درسابقه کاری خود داشته و از تجارب آن بهره برده است . تجربیات گذشته و قابلیت های جدید سازمان باعث شد که در سال 1390 اولین اسباب بازی پلاستیکی خود را وارد بازار نماییم و بتوانیم درخواست های مورد نیاز بازار داخلی را تامین نماییم. در سال 1395 اولین محموله صادراتی به کشور ترکیه ارسال گردید و با توفیق خوبی برخوردار بود و نهایتا در سال 1397 صادرات محصولات تکتوی به کشور های هم جوار تحولی قابل توجه داشت.

اعتبار ملی

تک توی بخاطر کیفیت ساخت و رعایت استاندارد های اسباب بازی مورد مقبولیت در سطح ایران است و جوایزی مرتبط با این حوزه را کسب کرده.

فلسفه اسباب بازی های تک توی

فلسفه تک توی بر اساس گسترش اسباب بازی هایی برای پرورش مهارت های حرکتی شناختی ذهنی جنبشی و مهارت های حسی و افزایش دقت و تمرکز و افزایش مهارت های اجتماعی کودکان در طول سنین رشد آنهاست

استاندارد ها

تک توی با رعایت دستور العمل های کیفی ، دارای گواهینامه ISO 9001 و پروانه استاندارد ملی ایران به شماره 6642643935 و همینطور استاندارد اروپا CE به شماره 140638 T/NB میباشد.

ایمنی

اسباب بازی های تک توی با در نظر گرفتن نکات ایمنی طراحی شده وظرایف علم ارگونومی وملاک های استاندارد 6204 ایران مربوط به اسباب بازی مورد آزمایش قرار گرفته اند تا از ایمن بودن آنها اطمینان حاصل آید. والدین می توانند مطمئن باشند که اسباب بازی های تک توی برای فرزندنشان بی خطر است، سطح محصولات تک توی صاف و براق بوده و هیچ لبه تیزی ندارند و در تولید آنها از رنگ هاخوراکی (FOOD GRADE)و مواد ی استفاده شده که برای کودکان ضرری ندارد و دوام بالایی دارد.